PowerCube Original USB A+C

PowerCube Original USB A+C

Hodnocení produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

Novinka Red Dot

Horká novinka z dílny PowerCube! Tohle je rozbočovač se třemi zásuvkami a dvěma USB porty typu A a C pro ještě rozmanitější možnosti nabíjení!

429 Kč s DPH

355 Kč

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 1. 10. 2020

Výrobce: PowerCube

Mám dotaz

PowerCube Original USB A+C

Zapomeňte na zamotané kabely a nevzhledné prodlužky. Je tady PowerCube, elegantní designový rozbočovač, který nabízí hned 4 zásuvky a 2 USB porty na šesti stěnách jedné kostky. Jeho bílé provedení zaručuje splynutí s každým interiérem. Narozdíl od klasické PowerCube Original USB disponuje dvěma různými USB porty (A+C) pro ještě rozmanitější využití při nabíjení. 

PowerCube Original USB nabízí 4 zásuvky (250V~, 16A, 3680W), 2 USB porty (2.4A, 2x 5V), dětskou pojistku a uzemnění. Zásuvky se vzájemně neblokují a nepřekážejí. Produkt můžete snadno kombinovat s dalšími kostkami značky PowerCube.


Barva:
šedá
Hmotnost:
0.240 kg
Rozměry balení:
7.7 x 7.7 x 11.7 cm
Vstupní napětí:
110 – 250V; 16A
Počet výstupů:
4
Počet USB portů:
2 x 5V, (2,4A)
Kabel:
Ne
Montážní dok:
Ne
Uzemnění:
Ano
Dětská pojistka:
Ano

 

Rozbočovač

Rozbočovač

Každý někdy zažil pocit chybějící zásuvky. Ať už v kuchyni, kanceláři, kavárně nebo na hotelovém pokoji! PowerCube Original nabízí řešení. Svoji zásuvku jednoduše vynásobte šesti a zapojte všechna potřebná zařízení naráz.

Kabel

Žádné kabely navíc!

PowerCube Original je zcela bezdrátová a díky svém hranatému tvaru zkrotí všechny do ní zapojené kabely, které si tak nepřekážejí.

Dostupnost

Dostupnost zásuvek

Zapojit několik objemných adaptérů zároveň? S PowerCube bez problému. Každá plocha kostky představuje prostorné místo pro zapojení.

USB

USB nabíjení

Adaptér si klidně nechte doma. PowerCube Original USB má dva výkonné USB porty (2.4A), které Vám umožní dobíjet další zařízení. Doba nabíjení bude kratší, než při nabíjení přes USB port na vašem notebooku.

rozšíření

Rozšíření

Vytvářejte vlastní sestavy. PowerCube je modulární systém. Spojením více PowerCube získáte kombinaci zásuvek a USB portů přesně vašim potřebám na míru. 

Nový komentář

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info