PowerCube Extended USB A+C

PowerCube Extended USB A+C

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Novinka Red Dot

Horká novinka z dílny PowerCube! Tohle je rozbočovač s 1,5m dlouhou prodlužkou, třemi zásuvkami a dvěma USB porty typu A a C pro ještě rozmanitější možnosti nabíjení!

539 Kč s DPH

445 Kč

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 1. 10. 2020

Výrobce: PowerCube

Mám dotaz

PowerCube Extended USB A+C

Zapomeňte na zamotané kabely a nevzhledné prodlužky. Je tady PowerCube, elegantní designový rozbočovač, který nabízí hned 4 zásuvky a 2 USB porty na šesti stěnách jedné kostky, v této verzi navíc také s prodlužovacím kabelem. Jeho bílé provedení zaručuje splynutí s každým interiérem. Narozdíl od původní PowerCube Extended USB disponuje dvěma různými USB porty (A+C) pro ještě rozmanitější využití při nabíjení..

PowerCube Extended USB nabízí 4 zásuvky (250V~, 16A, 3680W), 2 USB porty (2.4A, 2x 5 V), 1.5m prodlužovací kabel, montážní dok, dětskou pojistku a uzemnění. Zásuvky se vzájemně neblokují a nepřekážejí. Produkt můžete snadno kombinovat s dalšími kostkami značky PowerCube.

Barva: šedá
Hmotnost:
0.483 kg
Rozměry balení:
7.7 x 7.7 x 22.3 cm
Vstupní napětí:
110 – 250V; 16A
Počet výstupů:
4
Počet USB portů:
2 x 5V, (2,4A)
Kabel:
Ano, 1,5m
Montážní dok:
Ano
Uzemnění:
Ano
Dětská pojistka:
Ano

 

dok

Montážní dok

V kanceláři i doma často nemáme elektrické zásuvky na dosah. PowerCube Extended má v balení montážní dok pro jednoduché uchycení, takže rozbočovač umístíte přesně tam, kde ho nejčastěji používáte. 

páska

Odnímatelná páska

Montážní dok, který je dodáván s PowerCube Extended lze snadno přichytit pomocí dvou oboustranných pásek. Kdykoliv se rozhodnete jej odstranit, stačí vytáhnout pomocí  úchytů. Lepící pásku jsme s pečlivostí vybrali tak, aby byla dostatečné pevná a zároveň nezanechala žádné stopy na povrchu po jejím odstranění.

USB

USB nabíjení

V ložnici, kde si rádi čtete elektronické knihy, pracujete na tabletu nebo si hrajete se smartphonem, potřebujete dostatek energie pro vaše gadgety. Většina USB kabelů, ale není, tak dlouhá aby dosáhla až do vaší postele. Zapojením PowerCube Extended USB vedle své postele, můžete nabíjet zařízení prostřednictvím dvou výkonných USB portů (2.4A), které umožňují nabíjení dvou zařízení najednou. Doba nabíjení bude kratší než při nabíjení přes USB port na vašem notebooku.

Dostupnost

Dostupnost zásuvek

Zapojit několik objemných adaptérů zároveň? S PowerCube bez problému. Každá plocha kostky představuje prostorné místo pro zapojení.

fixace

Fixace kabelu

Kromě montážního doku obsahuje balení PowerCube Extended také Cable Fix, kterým můžete uchytit prodlužovací kabel. 

Nový komentář

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info