Čistička vzduchu VOCOlinc: Plíce vaší chytré domácnosti

Denně vdechneme 20 tisíci nádechy dohromady až 12 tisíc litrů vzduchu. V interiéru však kromě něj dýcháme také prach, pyl, chlupy, bakterie, i látky uvolňované běžnými domácími úkony. Dýchat čistější a kvalitnější vzduchu vám mohou pomoci čističky vzduchu, jako třeba novinka od VOCOlinc, která potěší alergiky i fanoušky chytré domácnosti! Do Česka dorazí začátkem července a už nyní si ji můžete předobjednat s doručením zdarma také na Slovensko.

 

.

 

Představujeme chytrou čističku pro Apple HomeKit, Amazon Alexu a Google Assistanta, kterou ovládáte na dálku bez nutnosti bridge (brány). Funkcionality navíc nabízí nativní aplikace od VOCOlinc, kde můžete sledovat aktuální provoz, kvalitu vzduchu, teplotu i vlhkost příslušné místnosti, nebo nastavit podsvícení a časovač podle preferencí.

VOCOlinc AirPurifier VAP1 si poradí i s větší místností do 60 m², kde ze vzduchu dokáže nejen neutralizovat pachy, ale hlavně odstranit 99,97 % všech malých částeček (0,3 µm). Hodí se tak třeba i do větší kanceláře i prostorného obýváku s kuchyní.

.  

Čistička disponuje skutečně vysokým průtokem vzduchu 500 m³/hod, běžnou místnost dokáže vyčistit už za 10 minut. Rušit vás však nebude, při maximální výkonu ji uslyšíte max. do 63 dB naopak při tichém režimu se dostane na příjemných 27 dB. Vybrat si můžete z 5 úrovní rychlosti ventilátoru a 4 režimů, včetně velmi tichého nočního pro nerušený spánek a automatického pro bezstarostné používání. Nečistoty nasává ze všech stran a čistý vzduch následně distribuuje směrem nahoru.

VOCOlinc čistička funguje na principu třístupňové HEPA filtrace (předfiltr, H12 HEPA filtr, uhlíkový filtr), filtry jsou součástí balení produktu a mají životnost 6-9 měsíců.

 

Technické parametry čističky

Rozměry 29 x 29 x 56 cm

Hmotnost 8,3 kg

Výkon 42 W

CADR (částice) 500 m³/h

CADR HCHO (formaldehyd) 120 m³/h

vhodný do 60 m²

hlasitost max. 63 dB

hlasitost min. 27 dB

 

 

 

 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info