DINA CoinLamp: světlo s poselstvím

Schválně – kdy jste naposledy nechali rozsvíceno v místnosti, kde nikdo nebyl? Sepnutí žárovky tlačítkem je pro nás naprostá samozřejmost. Málokdo si však uvědomuje, kolik vlastně energie vynaložená na svícení stojí. Přesně tohle trápilo designéry z kolumbijského studia MOAK a proto navrhli lampu s poselstvím o hodnotě světla, kterou právě teď pod značkou Allocacoc uvádíme na český trh – tadáá, představujeme DINA CoinLamp! 

.

DINA totiž není jen tak ledajaká lampa. Nerozsvítíte ji jinak, než vhozením (libovolné!) mince. Jasně, jde jen o gesto, peníze vám samozřejmě zůstanou uvnitř lampy a není těžké je vydolovat zpět. Podle nás jde však o skvělý edukační nástroj a zároveň originální designový kousek, který jen tak někdo na stole nemá. Lampa bude svítit tak dlouho, dokud nezatáhnete dřevěnou páčku, díky které mince propadne do spodní části těla lampy. Dolní víko můžete odšrubovat a našetřené mince použít třeba na... zaplacení účtu za elektřinu!  

.

Lampu DINA CoinLamp máme skladem a jak funguje v praxi se můžete přesvědčit třeba ve videu na našem Facebooku. Mimochodem jde taky o úspěšný Kickstarterový projekt, loni získal během 28 hodin kýženou částku potřebnou pro realizaci produktu. Zakoupit ji můžete u nás na e-shopu, konkrétně proklikem sem.

.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info