Proč je modulární zásuvkový PowerStrip skvělým řešením

Kolik zásuvek a USB portů u svého pracovního místa denně potřebujete? Čtyři, šest nebo snad osm? S modulárním řešením PowerStrip Modular si můžete svoje napájení sestavit docela míru svým požadavkům. K PowerStripu nyní nabízíme 3 druhy modulů, o které ho můžete rozšířit. A brzy se můžete těšit na další. Moduly do sebe stačí jednoduše zacvaknout a jejich kombinace je zcela na vaší fantazii! 

1. Základem je PowerStrip, nebo Power Modul Cable

Základním kamenem téhle praktické stavebnice je PowerStrip, který prodáváme hned v několika verzích už od 129 Kč. Vybrat si můžete ze tří druhů lišících se délkou prodlužovacího kabelu a tlačítkem pro vypnutí/zapnutí. PowerStrip je připojen do zásuvky a připraven pojmout dílčí moduly. Druhou variantou je pořídit si Power Modul Cable, tedy samostatný kabel, rovněž navržen pro zacvaknutí kteréhokoli modulu.

.

2.

2. Kombinujte moduly, hrajte si! 

Milovníci lega zbystří, přichází ta zábavná část. Do PowerStripu (nebo Modul Cable) můžete zacvaknout buď zásuvkový modul, USB modul, nebo chytrý SmartHome modul. Za něj pak další modul a takto pokračovat dokud váš řetězec nebude kompletní. Uživatelé drobné elektroniky využijí několik USB modulů za sebou, fanoušci chytré domácnosti ocení možnosti ovládání a časování zásuvek i USB portů telefonem či přes Alexu a Google Assistanta. Navíc, moduly u nás pořídíte už od 129 Kč! Brzy očekáváme také naskladnění modulu s bezdrátovou nabíječkou, Wi-Fi extenderem, a další vychytávky.

.

.

3. Připevněte svůj řetězec do PowerStrip Rail

PowerStrip s moduly můžete nechat umístěný na kraji stolu, jeho nenápadný design a úzké provedení překážet nebudou. Druhou variantou je nasunutí do držáku, který máme na e-shopu pod názvem PowerStrip Rail. Připevníte ho třeba zespodu stolu pomocí šroubků, nebo oboustranné lepící pásky, která je součást balení. PowerStrip spolu s moduly jednoduše zasunete do kolejničky. 

.

 

Omrkněte výhodné sety modulů a PowerStripů, které jsme pro vás připravili.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info