SmartHome je stylový start vaší chytré domácnosti

Říkáme jí kostka 21. století a nejchytřejší PowerCube ze všech! Ovládání domácího prostředí na dálku skrze mobilní aplikaci je snazší, než si možná myslíte. Funkční a ještě k tomu velmi stylově vypadající řešení nabízí značka PowerCube se svou SmartHome zásuvkovou kostkou. Jak vlastně funguje?

...

Rozbočovače PowerCube jsou známé zejména pro svůj nekonvenční design a velmi praktický tvar, díky kterému se zapojené adaptéry neblokují. Kostka SmartHome jde ale ještě dál. Zdarma si stáhnete do telefonu aplikaci Allocacoc Smart app, kterou se svou PowerCube napárujete a rázem získáváte možnost všechny 4 zásuvky ovládat na dálku. Snadno si tak zapnete topení při cestě z domů z práce, nebo lampu ve vedlejší místnosti. Modré tlačítko samozřejmě funguje jako ON/OFF vypínač samo o sobě.

.


Zapojené spotřebiče můžete také načasovat nebo sepnutí navázat na aktuální situaci - např. váš příchod domů, východ a západ slunce, venkovní teplota či vlhkost vzduchu. Stačí k PowerCube vytvořit akci (zapnutí/vypnutí) a přidat podmínku za které se akce spustí. Systém si rozumí s asistenty Alexa a Google Assistant, takže po aktivaci dovedností v jejich aplikaci zařízení rázem můžete ovládat hlasem, případně PowerCube zařadit do některé z vašich vytvořených scén.

..

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info