Stojan MOFT je parťák pro váš home office

Stojan, který pevně drží na vašem zařízení, po složení je tak tenký, že jej nemusíte sundávat a zároveň svým designem nehyzdí váš stylový MacBook či iPad? Tady je. Přestavujeme MOFT LaptopStand a MOFT TabletStand. Historicky nejúspěšnější produkt svého druhu na Kickstarteru.

 

1) Stačí jednoduše nalepit

Unikátní vlastností MOFTu je jeho způsob používání. Na svoje zařízení ho jednoduše nalepíte. Nemusíte mít strach, připevňovací část za sebou nezanechává ulepené skvrny. Doporučeme však nechat MOFT na zařízení jednoduše přilepený. Po složení zcela splyne s vašim notebookem/tabletem a jednoduše ho budete mít stále po ruce. 

 

.

 

2) Úleva při náročném pracovním dni 

Pozice, do kterých svůj MOFT můžete nastavit nejsou náhodné. Kladou si za cíl ulevit zápěstí, prstům, krční páteři a ramenům – ať už píšete, kloužete po touchpadu, čtete nebo sledujete video. Zírat celý den do počítače z jednoho úhlu není nic, za co by vám vaše páteř měla děkovat, nemyslíte? My v PowerCube týmu preferujeme nižší 15° úhel stojanu při práci a vyšší 25° úhel pro sledování filmů a hraní her.

.

 

3) A co rozměry?

Není tajemstvím, že tvůrci MOFTího stojanu vyvíjeli produkt primárně pro jablečný MacBook a přizpůsobili ho jeho "třináctkovým" rozměrům. MOFT LaptopStand ale sluší každému notebooku. Je vhodný do rozměru až 15" a unese až 8 kg. Náš tip: ujistěte se, že zespodu notebooku nemáte větší odvětrávání, nedoporučujeme tuto část MOFTem přelepovat. MOFT má rozměry 170 x 224 mm a po složení je skutečně tenký a nepřekáží (3 mm). Co se týká produktu MOFT TabletStand, ten je určen pro tablety od 7,8" do 13". 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info