Skladník

Naše distributorská firma z Brna rozšiřuje nejen své portfolio ale i svůj team. Právě teď hledáme na full time posilu do skladu. Jestli se chceš stát součástí našeho teamu, čti dál a zjisti víc:

Pracovní náplň:

Příjem, výdej, manipulace a kontrola zboží
Zaskladňování zboží
Vychystávání a vyskladňování zakázek
Dohled nad chodem skladu

Požadujeme:

Schopnost zvládat i fyzicky náročnou práci ve skladu
Organizační schopnosti
Ochotu, dochvilnost, vstřícnost, důslednost, poctivost a samostatnost
Předchozí praxe na pozici skladníka výhodou, ne podmínkou

Co nabízíme?

Finanční odměnu, na které se osobně domluvíme
Rozmanitou práci na plný úvazek 5 dní v týdnu, pondělí - pátek
Možnost rozvoje a posunu, zasvěcení do sféry chytré domácnosti a technické stránky produktů
Přátelský kolektiv, který tě nenechá v nesnázích
20 dní dovolené
Slevu na produkty z našeho portfolia
Finanční ohodnocení 26 000 - 32 000 Kč/měšíčně

Nástup do rozjetého vlaku směr předvánoční sezona možný ihned.

CVčko a pár vět o svých zkušenostech a představách do budoucnosti pošlete na katka@allocacoc.cz, během pár dnů se každému ozveme!

Něco se nedaří, nebo potřebujete pomoci s objednávkou? Napište nám na chatu, nebo zavolejte!

+420 733 712 734

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Produkt byl vložen do košíku