Pár tipů pro efektivnější práci z domácí kanceláře

Z postele přes koupelnu, vyčistit zuby a rovnou k pracovnímu stolu? Pokud tyhle dny trávíte převážně prací z domova, máme pro vás pár tipů, jak zůstat efektivní, i když se vaší kanceláří stal obývák a pracovním úborem tepláky.

1. Vymezte a vybavte si svoje pracovní místo

Vyhraďte si útulné a pohodlné místo, které bude sloužit pouze Vašemu produktivnímu já! Místo s prostorným stolem, pohodlnou židlí, dostatkem zásuvek a silným Wi-Fi signálem. Zkrátka místo, které budete mít spojené pouze s pracovní dobou, ať už jde o samostatnou pracovnu, nebo židli u jidelního stolu. Pokud vám domácí počítač nestačí, Alza zvýhodnila možnosti zapůjčení špičkových notebooků, mobilů i tabletů a nedostatek zásuvek a USBéčkek vyřešíte u nás.

,

2. Stanovte si harmonogram a zařaďte i odpočinek

Stanovte si jasnou pracovní dobu. Během ní neluxujte, ani neuklízejte nádobí ve dřezu – je to čas dedikovaný pouze pro pracovní povinnosti! Sepište si na začátku dne pevný harmonogram, rozdělte si celodenní práci do menších časových bloků a mezi nimi relaxujte. Pusťte domů čerstvý vzduch a provoňte domácnost třeba chytrým difuzérem od VOCOlinc s podporou HomeKit.

3. Myslete na svá záda

Ve zdravém těle zdravý duch. I když je to teď složitější, zkuste do svého denního režimu zařadit jakýkoli pohyb navíc. Počítá se i malá procházka kolem domu, nebo pár ranních pozdravů slunce na karimatce v ložnici. Myslete i správné sezení u počítače, pokud jste odkázáni pouze na notebook, může vám být skvělým parťákem jednoduchý polohovatelný stojánek MOFT v nenápadném provedení, který má na kontě dokonce ocenění za produktový design.

.

Omrkněte všechny vychytávky pro home office a využijte levový kód ZUSTAVAMDOMA pro 10% slevu na nákup od 1000 Kč! Platí do 10. dubna.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info